Polacy na IBIZIE

Formularz kontaktowy

  [recaptcha]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, w celu udzielenia odpowiedzi za zapytanie.

  Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną w tym miejscu

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

  Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@partycamp.pl, spod adresu, którego zgoda dotyczy.
  Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Grupa Wesele Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, ul. Olimpijska 24/3, dostępne są w zakładce: RODO