Polacy na IBIZIE
Porady
Transfery z lotniska na Ibizie
26 kwietnia 2018
0
, , , , ,

Poznaj nasz poradnik jak dostać się z lotniska na Ibizie do swojego miejsca zakwaterowania

 

TAXI

Najprościej czyli postój taksówek (przystanek) znajduje się na zewnątrz hali przylotów. Przejazdy taksówkami są naliczane za kilometr (patrz na ceny taksówek za kilometr). Ogólne koszty transportu wynoszą około 12-20 € na Playa d’en Bossa, 20-25 € na Ibizę i 30-35 € na San Antonio. Ostrzegamy, że od połowy lipca do połowy września kolejki na taksówki mogą być bardzo długie.

Autobus

Przystanek autobusu lotniskowego znajduje się bezpośrednio przed halą przylotów. Wszystkie aktualne trasy i czasy można znaleźć na stronie Ibizabus. Pamiętaj, że używają katalońskich nazw miejscowości (Ibiza = Eivissa). Połączenia mogą być dokonywane we wszystkich głównych kurortach Ibizy za mniej niż 3 € za podróż. Czasami trzeba zmienić autobusy na głównym dworcu autobusowym w mieście Ibiza.

Wynajmij samochód

Jak masz swoje auto, to możesz szybko dotrzeć do wszystkich kurortów na wyspie kiedy i jak chcesz. Pamiętaj, że wszystkie znaki są napisane w języku katalońskim, lokalnym języku (zobacz różnice między katalońskimi i hiszpańskimi), więc Ibiza staje się Eivissa, a San Antonio – Sant Antoni. Polecamy wynając auto za pomocą strony www.rentalcars.pl – wypożyczysz tu auto nawet za 5 euro dziennie!

A może coś niestandardowego: Ibiza Fun Rent

Transfer prywatny

Jednym ze sposobów na zarezerwowanie prywatnego transferu z lotniska przez Internet jest skorzystanie ze strony Ibiza Spotlight, która współpracuje z Viajes Al Sabini w celu zapewnienia bezproblemowego, niedrogiego prywatnego transferu z lotniska dla Ciebie i Twojej grupy. Jest to usługa 24/7 dostępna dla hoteli i willi. Te transfery z lotniska są dostępne tylko w sezonie letnim, od 1 kwietnia do 31 października. Zarezerwuj swój prywatny transfer TUTAJ! 

O Autorze

Ibizowicz

Miłośnik Ibizy

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

Armin Van Buren

Moja ulubiona plaża Ibiza: Armin van Buuren

Najlepszy holenderski DJ opowiada o swojej ulubion...

Czytaj dalej
164395323-ibiza-wallpapers

5 powodów dla których warto odwiedzić Ibizę

Sprawdź najważniejsze powody dla których warto ...

Czytaj dalej
frank-dolar-euro-kurs-pieniadze-kredyt

Jaka waluta obowiązuje w Hiszpanii?

Walutą Hiszpanii tak jak i innych krajów Unii Eu...

Czytaj dalej

There are 0 comments